Меню Закрыть

Home

Polz & Polz
Kancelaria Prawnicza Warszawa

Встреть нас

O Kancelarii

Kancelaria Polz i Polz radcowie prawni i adwokaci sp.p. z siedzibą w Warszawie od 2004 r. świadczy profesjonalne usługi prawnicze i udziela porad prawnych skierowanych zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych, krajowych i zagranicznych.

Dbamy o to, aby oferowana przez nas obsługa prawna i doradztwo prawne odpowiadały potrzebom klientów; naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, rzetelnie i skutecznie. Nasi radcowie prawni i adwokaci znają biegle język angielski — oferujemy profesjonalną obsługę prawną w tych językach, w tym przygotowywanie dokumentów dwujęzycznych.

Read more

Profesjonalne usługi prawnicze i doradztwo prawne

Nasze usługi prawnicze i doradztwo prawne obejmują:

Obsługa prawna firm

Nasza kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną i doradztwo prawne dla przedsiębiorców, spółek i innych podmiotów gospodarczych

Read more

Konsultacje online

Przedstaw nam szczegóły swojej sprawy za pomocą wygodnego formularza i skorzystaj z konsultacji online, bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i zyskując pewność uzyskania rzetelnej porady prawnej.

Poznaj szczegóły

Szkolenia

Kancelaria Polz i Polz radcowie prawni i adwokaci sp. p. oferuje szkolenia z zakresu prawa pracy w tym m.in. z zakresu PRZECWIDZIAŁANIA DYSKRYMINACJI I MOBBINGOWI W MIEJSCU PRACY.

Poznaj szczegóły