Menu Zamknij

Zakładanie spółek Warszawa

Zakładanie spółki – usługi naszej kancelarii

Zakładanie i obsługa prawna spółek wymaga fachowej pomocy specjalistów. Każda branża cechuje się własną specyfiką, co wymaga nie tylko wyboru optymalnej formy prawnej prowadzenia firmy, ale także podejmowania strategicznych decyzji na każdym etapie jej działania. Przy wyborze typu spółki należy znać sytuację rynkową danej branży oraz przewidywać zmiany, które mogą zajść w bliższej, ale i dalekiej przyszłości. Zmiany te wymuszają często adekwatne reakcje prawne poprzez transformacje wewnętrzne w spółce w jej organach oraz składach osobowych poszczególnych sektorów/działów firmy oraz dokonywanie nowych, a nawet często odmiennych i unowocześnionych transakcji z innymi podmiotami gospodarczymi.

W naszej Kancelarii współpraca rozpoczyna się od konsultacji, podczas których prawnicy tłumaczą różnice między poszczególnymi formami prawno-organizacyjnymi, doradzając najlepsze rozwiązania zgodne z celami biznesowymi Klienta. Cały proces jest prowadzony z myślą o zabezpieczeniu interesów Klienta oraz zapewnieniu mu stabilności prawnej i finansowej.

Realizacja zakładania spółki obejmuje sporządzenie i notarialne potwierdzenie wszystkich niezbędnych dokumentów, w tym umów spółek, które precyzyjnie określają zakres obowiązków, prawa wspólników oraz zasady zarządzania firmą. Nasza Kancelaria zapewnia również kompleksową rejestrację firmy we wszystkich wymaganych instytucjach, takich jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy, Krajowy Rejestr Sądowy, czy Główny Urząd Statystyczny. Każdy etap jest przeprowadzany z najwyższą starannością, aby zapewnić płynność całego procesu i umożliwić Klientom bezproblemowe rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Zakładanie spółki z o.o.

Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem, który wymaga spełnienia określonych wymogów formalnych, co jest ściśle regulowane przez Kodeks spółek handlowych. Proces ten obejmuje, między innymi, prowadzenie pełnej księgowości. Kancelaria prawna Polz i Polz oferuje kompleksową pomoc w zakładaniu i rejestracji spółek z o.o., zapewniając wsparcie na każdym etapie – od przygotowania niezbędnych dokumentów po reprezentację przed odpowiednimi organami. Dzięki profesjonalnemu doradztwu, możliwe jest skuteczne i zgodne z prawem przejście przez cały proces, co jest szczególnie cenne dla przedsiębiorców ceniących bezpieczeństwo finansowe i prawne swojej działalności.

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam szczegóły swojej sprawy. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub wizyty w naszej Kancelarii.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z wygodnych konsultacji prawnych online, bez wychodzenia z domu. Przejdź do formularza i opisz swoją sprawę.

Konsultacje online